MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly Předpověď počasí
+ Databáze všech motoristických a technických muzeí a míst spjatých s technickou historií naší země
Vzhledem k vládním opatřením ohledně zabránění šíření koronaviru, věnujte prosím pozornost aktuálním informacím ohledně konání jednotlivých akcí a s případnými dotazy se obracejte nejlépe přímo na jejich pořadatele.
 Informace   Kontakty   Komerční inzerce 
Vložit pozvánku
Úvod
Kalendář
Archiv
Reportáže
Muzea
Místa
Zpět
Pozvánka 
   

Brno Revival - festival rychlosti mezi pavilony

  ZÁVOD  
  Termín:20.06.2020
  Místo:Brno - Výstaviště
  Kraj:Jihomoravský kraj
  GPS pozice:Zadaná poloha  -  plánovat trasu
49°11'21.851"N, 16°34'24.013"E
49.189403,  16.573337
  Popis:BRNO REVIVAL BUDE!

Milí přátelé a příznivci vůně benzinu.
V posledních týdnech jsme stáli před stejným rozhodnutím jako desítky dalších pořadatelů motoristických závodů i jiných jarních akcí. Zrušit nebo nezrušit? S úctou k tradici, kterou jsme před pár lety prvním ročníkem BRNO REVIVAL založili, jsme se rozhodli, že

Letošní ročník BRNO REVIVAL MEZI PAVILONY nevzdáme!

Znamená to řadu změn a kompromisů, které vám teď chceme představit. Věříme, že i když některé z nich možná zabolí, převáží u vás radost z toho, že se letos poprvé budeme moci potkat a obdivovat nádherné stroje, které psaly motoristické dějiny. Věříme, že si najdete čas a přijdete se za námi na brněnské výstaviště podívat.
Co nás tedy čeká?

TERMÍN

Akce zůstává ve stejném termínu, kvůli vyšším hygienickým nárokům ji ale uspořádáme jako jednodenní. BRNO REVIVAL tedy proběhne v sobotu 20. června 2020.

PROGRAM LETOS BEZ JÍZD

Do jednoho dne bychom jen těžko naskládali všechny jízdy a jezdce, tak aby si svůj čas na dráze patřičně užili. Stavět celou trať pro jednodenní akci by navíc bylo neúnosně drahé. Proto jsme se rozhodli, že letos bude BRNO REVIVAL pouze výstava, sraz a také burza.


PRO KOHO REVIVAL BUDE?

Jsme moc rádi, že většina ze stálých účastníků, se kterými jsme o našem plánu mluvili, je nadšená. V současné situaci je zázrak, že vůbec nějaká akce takového rozsahu bude moci proběhnout. Slíbit vám můžeme, že všechny jedinečné stroje, na které jste byli zvyklí z předchozích ročníků, letos uvidíte znovu. Jen nebudou v pohybu. Zároveň můžeme prostor, který obvykle zabírá dráha, využít pro velký sraz. BRNO REVIVAL je tak otevřený pro všechny majitele historických a klasických vozidel – aut i motorek – kteří se chtějí potkat se svými přáteli a zároveň poprvé po neplánovaně dlouhé zimní přestávce ukázat své stroje na veřejnosti.BUDE BURZA?

Bude! Ze všech stran slyšíme, že letos na jaře žádná pořádná nebyla. A že kvůli tomu spoustě lidí stojí práce na autech a motorkách. Proto pro vás chystáme největší burzu od počátku roku a jsme si jistí, že se na ní sjede většina vystavovatelů a prodejců, kteří letos museli oželet ostatní jarní akce.


JAK BUDE ZAJIŠTĚNA HYGIENA?

O podmínkách konání akce budeme jednat s hygieniky. Stojí za námi také silný partner – BVV Brno. Všechno samozřejmě sladíme nejen s opatřeními, která budou v té době platit, ale především se zdravým rozumem. Chceme najít ideální hranici mezi bezpečností a komfortem. S vámi se nám to určitě povede.


KOLIK BUDE STÁT ÚČAST?

Primárně máme zájem zajistit setkání jezdců – závodníků, kteří se účastnili minulých ročníků Brno Revivalu. Těšíme se, že přivezou a vystaví své stroje, doufáme že se pochlubí co se jim povedlo dát dohromady během strašně dlouhé zimy. Nebudeme závodit, budeme vystavovat, pro jednou se to dá přežít.
Majitelé historických aut a motocyklů do roku výroby 1990 mají vjezd do areálu zdarma. Ve vozidle mohou zdarma do areálu vjet maximálně dva lidé. Další pasažéři zaplatí běžné vstupné. Podmínkou je jen bezplatná registrace předem, při registraci na místě se bude platit symbolický poplatek.
Speciální nabídku máme také pro organizované kluby. Těm po dohodě umožníme i účast zajímavých a hodnotných vozů vyrobených i po roce 1990. A zajistíme jim vyhrazený prostor, kde se budou moci představit pohromadě, postavit si stan, posezení, udělat si zázemí, pozvat kamadády a přátele...
Výši vstupného pro běžné návštěvníky jsme nastavili tak, aby si tento první letošní velký motoristický svátek mohlo dopřát co nejvíc nadšenců do motorů a milovníků vůně benzinu.

Víc vám toho teď říct nedokážeme. Začínáme rychle pracovat a jak budeme mít nové informace, najdete je na našem webu nebo na facebookovém profilu.

Za celý organizační tým s pozdravem Hrom do cesty! Karel Kupka
  Kontakt:
  E-mail:
  Internet:http://brnogp.com
 Pozvánka vložena 20.05.2020  
 Zobrazit pozvánku  Zobrazit pozvánku    Vložit další informace  Vložit další informace  
 Změnit základní údaje pozvánky  Změnit údaje    Vložit reportáž  Vložit reportáž  
 Zopakovat pozvánku v jiném termínu  Zopakovat pozvánku  


Akce, muzea a místa v okolí
(ve vzdálennosti do 25 kilometrů od místa konání)
  2 km  MÍSTO      Prostor startu a cíle starého Masarykova okruhu  Brno, Bosonohy
  3 km  MÍSTO      Farinova zatáčka - památník  Brno, Kohoutovice
  4 km  MUZEUM    Technické muzeum v Brně  Brno - Královo Pole
  5 km  MUZEUM    HISTOVELO  Brno - Židenice, Kosmákova 1
  5 km  MUZEUM    Retro Muzeum Na Statku  Brno, Pěstitelská 155/24
  7 km  MUZEUM    Zetor Gallery  Brno, Trnkova 111
  8 km  MUZEUM    Muzeum historických vozů BMW  Brno, Renocar, Řípská 5c
  9 km  MUZEUM    Vojenské muzeum Army Park Ořechov u Brna  Ořechov u Brna
  9 km  MÍSTO      Automotodrom Brno - Masarykův okruh  Automotodrom Brno
  16 km  MUZEUM    Regionální úzkorozchodná železnice Zbýšov  Zbýšov
  16 km  MUZEUM    Muzeum průmyslových železnic Zbýšov  Zbýšov
  16 km  MÍSTO      Ivančický viadukt  Ivančice
  24 km  MÍSTO      Železniční viadukt v Dolních Loučkách  Dolní Loučky
 Mapa s vyznačenou pozicí místa konání
 Plánovat trasu (Google)  
Zobrazení pozice dle GPS souřadnic místa uvedeného na pozvánce
Souřadnice pro GPS navigaci: 49°11'21.851"N, 16°34'24.013"E  (49.189403,  16.573337)

Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2012