MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly Předpověď počasí
 Informace   Kontakty   Komerční inzerce 
Vložit pozvánku
Úvod
Kalendář
Archiv
Reportáže
Muzea
Místa
Zpět
Pozvánka 
   

41. Evropské setkání přátel Aero

  SRAZ  
  Termín:26.08.2022 - 28.08.2022  počet dní: 3
  Místo:Švýcarsko, Oberentfelden
  Kraj:Zahraničí - outland
  Popis:Vážení Aero přátelé,

konečně se uvolnila omezení Covidu a Aero-IG se již v roce 2022 zúčastnil významné akce: na Technoramě v Kasselu jsme se prezentovali stánkem aeroklubu se třemi vozy Aero. Vše proběhlo velmi dobře díky dobré přípravě Bernda Rohdeho.

Velmi dobře to vypadá i s akcemi na jaře a v létě 2022, pokud jde o situaci s Koronou. Válka na Ukrajině jistě tlumí očekávání našeho evropského setkání v roce 2022. V myšlenkách jsme s lidmi na Ukrajině a doufáme v brzký mír.

Pro naše 41. evropské setkání na konci srpna ve švýcarském Oberentfeldenu si přejeme normálnost. Proto jsem velmi rád, že Susanne a Gottfried Stähliovi pro nás navzdory nejisté světové hospodářské situaci naplánovali Aero setkání a nyní nám ho nabízejí přiloženými propozicemi. Jsme ubytováni ve velmi pěkném hotelu s velkými pokoji v krásném prostředí. Nezapomeňme, že to může být poslední velké evropské setkání, které nám bude dopřáno. Už nejsme nejmladší a nebude to lehčí a snazší - pro nás všechny. Doufám, že se do té doby situace v oblasti dodávek a cen našich pohonných hmot znormalizuje.

Svými přihláškami pomáháte umožnit napůl normální život na aerovkářských akcích a mít radost na našem setkání.

Děkuji mnohokrát!

Těším se na další setkání.

Michael Strauch
  Kontakt:
  E-mail:
  Internet:https://www.aerocarclub.cz/obsah/41-evropske-setkani-pratel-aero-26-29-8-2022-224.html
  QR kód:
 Pozvánka vložena 17.03.2022  
 Zobrazit pozvánku  Zobrazit pozvánku    Vložit další informace  Vložit další informace  
 Změnit základní údaje pozvánky  Změnit údaje    Vložit reportáž  Vložit reportáž  
 Zopakovat pozvánku v jiném termínu  Zopakovat pozvánku  Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2012