MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly Předpověď počasí
 Informace   Kontakty   Komerční inzerce 
Vložit pozvánku
Úvod
Kalendář
Archiv
Reportáže
Muzea
Místa
Zpět
Pozvánka 
   

Melechovský okruh 2022 a Trojkolování 2022

  SRAZ  
  Termín:19.08.2022 - 21.08.2022  počet dní: 3Zobrazit obrazový dokument
  Místo:Ledeč nad Sázavou - kopec Rašovec
  Kraj:Kraj Vysočina
  Popis:Vážení příznivci česko-slovenských a východoněmeckých motocyklů. Vážení majitelé ČZ 180 bez omezení typu a roku výroby. Vážení příznivci všech tříkolových strojů. Jako organizátor a vlastník československých motocyklů, ale také vlastník tříkolky ČZ Rikša 150 C bych rád spojil dvě skupiny nadšenců. A tak zde máme Melechovský okruh a Trojkolování. Kdo ví, možná se naše současná rodina nadšenců pro Melecháč rozroste o nové rekruty s trojkolovými dopravními prostředky.

Melechovský okruh a sraz ČS a NDR motocyklů, které byly vyráběny na území ČSSR / ČSFR / ČR / SK a NDR / SRN. Jedná se o víkendový sraz a sobotní závod (válka gangů) o trofeje MO. Přijet mohou organizované skupiny nebo jednotlivci a na místě se dají dohromady do 5tičlenných gangů, které na trati cca 25km plní 5 disciplín.

Setkání majitelů ČZ 180. Zveme naší členskou základnu majitelů ČZ 180 bez omezení typu. Rok výroby 1991 - 1997. Jedná se o poslední vyráběné modely 2T motocyklů z produkce ČZ Strakonice. Vzhledem k tomu, že majitelé se zdráhají na svých 180tkách cestovat daleko, bude jim geografický střed České republiky vyhovovat. Proto se těšíme na hojnou účast 180tkářů.

Trojkolování je určeno pro všechny majitele trojkolových vozidel bez rozdílu věku. Jsou to například Velorex, rikša, arthopedie, moto+pav, moto+sidecar, Tuku-Tuk, tříkolové auto nebo pracovní stroj jako BPH 511 robox "Bojler" a pod. Není to klasický sraz Trikes, ale pokud jich nebude moc, tak je u nás necháme . Jedná se o víkendový sraz a sobotní soutěž pravidelnosti o trofeje MO. V trojkolování jede každý sám za sebe. Loňský ročník jsme otestovali v malém provedení. Tedy že soutěž pravidelnosti se jel na malém okruhu. A protože to majitele trojkolek bavilo, uděláme pro Vás větší okruh. Majitelé motocyklů s PAVm nebo sidecar, kteří jedou Melechovský okruh, budou moci jet Trojkolování též, ale v předstihu. V pátek. Pokud vymyslíme, jak Melechovský okruh a Trojkolování skloubit v sobotu pro všechny co mají zájem závod souměrnosti jet, tak ještě upřesníme!!
  Kontakt:
  E-mail:pesoprojekt@email.cz
  Internet:http://www.melechovskyokruh.cz/
  QR kód:
 Pozvánka vložena 18.08.2022  
 Přidaná informace 18.08.2022Program     [Info]

Zobrazit obrazový dokument
 Zobrazit pozvánku  Zobrazit pozvánku    Vložit další informace  Vložit další informace  
 Změnit základní údaje pozvánky  Změnit údaje    Vložit reportáž  Vložit reportáž  
 Zopakovat pozvánku v jiném termínu  Zopakovat pozvánku  Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2012